Prevence mrtvice

Mrtvice je patologický stav mozku, který se vyvíjí jako výsledek náhlého přerušení dodávky krve aferentní neuron a jejich smrt s příchodem Obecné analytické stejně jako fokální neurologické příznaky, které přetrvává více než jeden den, nebo vytváří úmrtí klienta v kratším čase. V budoucnu, tento stav vytváří v souladu problémy v podobě parézy, ochrnutí, problémy řeči, stejně jako vestibulárního podmínky, což jsou důvody, pro handicap a poruchou sociální adaptace lidí po cévní mozkové příhodě. Dnes nádherné hodnota je zamezení rozvoji tohoto onemocnění-primární a také další prevenci mrtvice.

Konzultace antihypertenzní terapie

Zvýšení krevního tlaku je nejdůležitější a dobře léčitelné škodlivý faktor pro rozvoj hemoragické a také ischemické tahy. Typické komplikace hypertenze nebo hlavní arteriální hypertenze je opakované analytické hypertenzní situacích s prudkým nárůstem vysoký krevní tlak, doprovázený ztráty myocytů v cévní stěně, což vede k rozvoji mnoha výdutí s rozvojem paměti krvácení.

Konzultace antihypertenzní terapie

Nebo otok stěny mozkové tepny a také arteriol, zpřísnění nebo zavírat prostory s rozvojem malé hluboké infarkty mozku. Prevence cévní mozkové příhody mozek je regulovat krevní tlak, dodržovat konzultace antihypertenziva – inhibitory ACE, blokátory kalciového kanálu, diuretika nebo blokátory angiotenzinu II receptorů s konkrétním výběru léku v každém případě. Antihypertenzní léky jsou přijímána trvající ke stabilizaci ideální stupeň krevního tlaku s nezbytnou zlepšení terapie tím, že bude zdravotnickým pracovníkem (kardiolog nebo internista). Všechny pokyny preventivní práce zastavit růst tahy zůstávají v řízení nebezpečí aspektů a jejich korekce. Všechny nebezpečí, které aspekty jsou rozděleny do několika skupin, predisponující, behaviorální a také „metabolický“. Konkrétní léčivé nastavení „metabolické“ aspekty, a odstranění behaviorální aspekty jsou základem prevence a ischemické i hemoragické mrtvice.

Atributy klíčových prevenci ischemické cévní mozkové příhody u žen

Atributy klíčových prevenci ischemické cévní mozkové příhody u ženHlavní etiologické důvody pro vývoj těžké podmínky mozkové krevní oběh jsou ateroskleróza mozkových cév a také vysoký krevní tlak v ischemické mrtvice, a smrtící vysoký krevní tlak, historie patologie mozkových cév (aneuryzmata, arteriovenózní malformace, diabetická angiopatie, stejně jako ostatní pasopati) v mrtvice hemoragické druhu. Statiny (pravastatin, Niacin, stejně jako simvastatin) – léků, které snižují hladiny plazmatických lipidů a zvýšenou tvorbu a také ukládání cholesterolu v hladiny cholesterolu plakety, stejně jako snižuje hrozbu ischemické cévní mozkové příhody, stejně jako srdeční infarkt. K dnešnímu dni, ischemické cévní mozkové příhody ve věku 18 až 40 roky, často rozvíjet v dámy, o dlouhodobé užívání perorální antikoncepce, v průběhu patologických programu mateřské, stejně jako dishormonal problémy (protože zesílení stupně estrogenu, což vede ke zvýšené krevní sraženina a tvorbě trombu). Když je obvyklé, stejně jako dlouhodobé bolesti hlavy migréna útoky, které přicházejí s tím, že dlouhodobé křeče mozkových cév v kombinaci s Kouřením cigaret, způsobuje přetrvávající křeč krevních cév a intoxikace organizmu, přispívá k progresi degenerativních postupy v mozkových cév. Na základě zamezení růstu intenzivní podmínky mozkové oběhu v ischemické zadejte dámy je:

  • odvykání Kouření a jiné špatné návyky;
  • kontrola krevního tlaku a užívání antihypertenziv;
  • vyvážený dietní plán, stejně jako zachování zdravého způsobu života s fyzickou aktivitou;
  • dostatečná konzumace antikoncepční pilulky pro správu hormonu stupňů a konzultaci s gynekologem-endokrinolog;
  • terapie hormonální podmínky, že rychlé změny (mastopatie, endometrióza, syndrom polycystických vaječníků).

Klíčové prevenci intenzivní cerebrovaskulární podmínky

Klíčové prevenci intenzivní cerebrovaskulární podmínkyExistují dva základní typy úderů:

  1. koronární (související s obstrukcí nebo křeče analytické cév vyvolá nedostatečné prokrvení části mozku a také úmrtí aferentní neuron v důrazu nekrózy a také rozvoj paměti, myokardu);
  2. hemoragické (krvácení spojené s trhání analytické cévy (tepny nebo cévy) s průtokem krve do podstaty mysli nebo pod jeho krytí, tlačí na sousedící nervová tkáň, vytváří smrti nervových buněk, jakož i podporu růstu a také progrese mysli edém).

Klíč prevence cévní mozkové příhody je zařízení, postupů zaměřených na prevenci vzniku závažné poruchy analytické tok hemoragické cévní mozkové příhody nebo mozkové mrtvice (cévní mozková příhoda) – zachování zdravé a vyvážené životní styl, dobrou výživu, zachovat dostatek tělesné hmotnosti, abstinence od kouření Cigaret, stejně jako odpovídající klinické léčbě onemocnění srdce a kapilár, diabetes a různé jiné nemoci. Ateroskleróza se vyskytuje v důsledku trestné činy lipidů, metabolismus a vývoj giperholesterinemia. Cholesterol se usazuje na vnitřní buněčné výstelky kapilár, které tvoří aterosklerotického plaku, který brání cirkulaci krve přes cév, srdce, mysl a různé jiné orgány. Oni ulcerace s oddělením krevních destiček vede k ucpání mozkových tepen trpí krmení a také dýchání nervových buněk, což vede ke smrti neuronů s tvorbou analytických myokardu.