Jaro-red: jak udělat život jednodušší s sezónní alergické reakce

Níže přijít okamžik roku, takže „čekání“ pro všechny alergické reakce. Zatímco někteří šťastně alternativní tvář úplně první sluníčko, jiní jsou nuceni zůstat s papírovými kapesníky, nosní klesá, stejně jako tablet počítačů: podle statistik, asi 15% osob zkušenosti seno vysoké teploty.

Jak se připravit tělo na sezónu kvetení sezónních alergických reakcí, začal rychle?

Rýma, kašel, kýchání, svědění, stejně jako trhání bohužel, tyto nepříjemné jevy přijít s hodně z nás každé jaro. Reakce na podnět může být různé: někdo je brnění, a někdo se pohybuje alergie dosáhnout takových rozměrů, že jedinec je prostě těžké být na ulici.

Jak se připravit tělo na sezónu kvetení sezónních alergických reakcí, začal rychle

Nicméně, v obou případech to výrazně zasahuje do normálního života. Postiženého s příznaky alergie na pyl, jsme se snaží najít lék sami, není také věřit, aby si schůzku s lékařem. Mohlo by se zdát, stačí koupit antihistaminikum, stejně jako je to v pytli: Alergické reakce prošel, stejně jako jsme opět mohli bezpečně jít ven. Kdyby to bylo tak snadné! Zdravotnických pracovníků, aby se tato strategie jsou cyničtí, stejně jako věci, které právě certified professional bude pomoci zmírnit podmínku, volba vlastní terapie. „Nemůže být, že ne globální návrhy týkající takový typický problém!“ – křičet. Stejně jako máš pravdu jen částečně. Kvetoucí sezónu, můžete připravit tělo pouze jedním způsobem-pro jedinečný druh léčby. K tomu, použít specifické imunoterapie – zpracování alergenu, který spouští reakci. Za toto právo do těla v několika strategií představil alergen: pokaždé s vyšší dávkování. Postupně, tělo se vyvíjí imunitní ochrany a také přestane reagovat na podněty, nebo reaguje velmi slabě. Proto, individuální prakticky odstraňuje problém, stejně jako jeho život návštěvy na celý zbrusu novou úroveň.

Když se jedná o stávku právo to dělat?

Když se jedná o stávku právo to dělatKdyž se to týká stávky, lékaři začínají naznačovat, bronchiální astma. Útok, měl bronchospasmus (potíže s dýcháním, kýchání, kašel, atd.), charakteristické pro určitou nemoc. Stejně jako pokud budeme mluvit o alergických reakcí, když budeme tvrdí, „útok“, neznamená, obecně platí, že reakce anafylaktického typu: rozvoj edému (otok podkožní buňky, stejně jako hluboké vrstvy kůže (angioedém): otok obličeje, paže nebo nohy, krk a také nohy), kopřivka, zánět. Nicméně, útok nelze nazvat: je to čím dál horší (pokud je to re-projev alergické reakce), nebo na debutu. V každém případě, to je nutné dostat do kontaktu s zdravotnickým pracovníkem, protože s tak ostré, prudké reakce jednotlivců obvykle nevědí, co dělat. Například, pokud se otok začne po Hymenoptera žihadla, jedinec je obvykle vědomi o tom. Ve všech ostatních situacích by měl vidět odborník: pokud máte sezónní alergické reakce jedince vlastní. Nicméně, angioedém, také se může stát, pokud se člověk dostal do středu alergen (například, spali v kupce sena, pokud je alergický na obiloviny). Hovoříme-li o běžných příznaků sezónní alergické reakce (kýchání, škrábání, slzení očí), je vhodné k mytí v chladné vodě, aby se minimalizovalo kapilární. Pokud máte antihistaminikum 2. generace, je nezbytné, aby se double-triple dávka (léky první generace mají vedlejší účinky).

To může zhoršit příznaky Alergie?

To může zhoršit příznaky AlergieAlergická reakce není nemoc, takže slova „příznaky a symptomy“ mluvit. Příznaky jsou některé z onemocnění: například, příznaky rýmy, dermatitida a také bronchiální astma. Známky a příznaky alergické reakce-to je nejasný význam, stejně jako lékaři tvrdí „příznaky citlivé onemocnění,“ Přesně to, co může být ještě horší? V zásadě, nic. Často se mě někdo zeptá, zda, například, vlněné oděvy, aby zhoršit situaci? Moje odpověď je ne, protože pokud není žádná odezva na materiálu (v této situaci vlněné), nemůže vyvolat, nebo ještě více zhoršit příznaky Alergie. Může sport zmírnit příznaky? Sportovní průběhu Alergické reakce, pouze zhoršuje situaci. Takže, pokud máte příznaky alergie, zrušil čas na výlet do klubu zdraví. Ale jestli se zmínit preventivní opatření, že fitness zvyšuje wellness, snižuje pravděpodobnost vzniku onemocnění, včetně alergických onemocnění. Ale nepleťte atletika s aktivní sporty, vzhledem k tomu, že poslední je potřeba pro maximální úspěch na výdaje o své zdraví. Jsou stres a úzkost, stejně jako alergie? Samozřejmě: příliš mnoho stresu expozice zlepšuje alergické příznaky a často jít spolu s další závažné formy jeho označení.